Club La Mar Puerto Santiago

Położony w uroczej miejscowości Puerto Santiago, Club La Mar jest rewelacyjnym miejscem wakacyjnym zarówno dla rodzin, jak i grup znajomych.

Puerto Santiago jest niewielkim miasteczkiem o wakacyjnym klimacie położonym tuz przy klifach Los Gigantes i rozciągającym się wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy bezpośrednio przy oceanie. Charakteryzuje się licznymi restauracjami, barami i kawiarniami zapewniając jednocześnie szerokie zaplecze sklepowe.

Okolica znana jest z licznych sportów wodnych. W położonym tuż obok porcie Los Gigantes skorzystać można z rejsów statkiem, jet-ski, wypłynięć kajakowych i wielu innych atrakcji. Jest to również rewelacyjne miejsce dla osób zainteresowanych nurkowaniem na Teneryfie.

Club La Mar usytuowany jest tuz przy głównej plaży Puerto Santiago – Playa La Arena, charakteryzującej się czarnym piaskiem wulkanicznym i przepięknym widokiem na pobliską La Gomerę. Ośrodek posiada basen i solarium dachowe wyposażone w leżaki, stoły i krzesła.

Apartamenty składają się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma oddzielnymi łóżkami), dwóch łazienek, w pełni wyposażonej kuchni, salonu (z płaskim telewizorem i rozkładaną dwuosobową sofą) oraz tarasu. wszystkie apartamenty są świeżo po remoncie przygotowane na przyjęcie gości.

Apartamenty dwusypialniowe przeznaczone sa dla 4 osób, przy maksymalnej ilości 6 osób.

image-2
About the author

Álex González