Wycieczka Discover Tenerife

mapa-discten-2-300x300-3199501

Wyprawę zaczynamy rejsem wzdłuż klifów Los Gigantes, podczas którego nasz zachwyt budzić będzie nie tylko wyjątkowa malowniczość i ogrom rozpościerających się wzdłuż wybrzeża klifów, lecz również możliwość obcowania z naturalnymi mieszkańcami Teneryfy w ich naturalnym środowisku. Płynąc wraz ze stadem delfinów będziemy cieszyć się bliskością tych niesamowitych stworzeń, jak również wypatrywać innych przedstawicieli ssaków morskich, jak wieloryby!

Pokonanie drogi do Pirackiego miasteczka Masca zarówno w czasach panowania pirackiego jak i w czasach obecnych wymaga prawdziwej odwagi i umiejętności. Niemniej jednak nagroda za dotarcie do celu jest wyjątkowa. Podziwianie niesamowitych widoków rozpościerających się u stóp miasteczka jest szczególnie przyjemna podczas degustacji lokalnych dżemów i miodów Teneryfy.

Jeszcze większe bogactwo smaków przywita nas w miejscowej restauracji w Santiago del Teide. lokalne dania i przysmaki są prawdziwym rogiem obfitości gdy połączymy je z domowymi winami.

To właśnie Icod de los Vinos jest miejscem, do którego zmierzasz jeśli masz ochotę poczuć klimat kanaryjskiego miasteczka. Różnorodność szaty roślinnej zapiera dech w piersiach, tym bardziej, że Icod de los Vinos znane jest z licznych endemicznych gatunków roślin, również to właśnie tutaj podziwiamy majestatyczne Smocze Drzewo.

Spacerując wąskimi uliczkami tego położonego na zboczu miasta, podziwiamy typową kanaryjska architekturę wstępując do licznych winiarni podczas degustacji lokalnych alkoholi, czy miejscowych sklepików oferujących wszelkiego rodzaju wyroby i produkty kanaryjskie.

mapa-300x300-6178625 mapa-mapa-discten-2-300x300-9728525
Beach in Puerto de la Cruz – Tenerife island (Canary Spain)
mapa-mapa-discten-300x300-3947876
mapa-discten-3-300x300-2714695 tenerife-plants-9 tenerife-dragon-tree-9
spanish-architecture-in-icod-de-los-vinos-17 spanish-architecture-in-icod-de-los-vinos-18 street-scene-icod-de-los-vinos-9
santiago-del-teide-tenerife-spain-8 garachico-in-tenerife-island-canary-8
icod-de-los-vinos-in-tenerife-7 garachico-tenerife-8 garachico-300x300-1658660

  • Wycieczka z polskim przewodnikiem
  • Kameralne grupy
  • Terminy: na zamówienie
  • Rejs statkiem i degustacja alkoholi w cenie wycieczki
  • Czas trwania wycieczki: 10 godz.

Odbiór z całej Teneryfy, bezpośrednio z hotelu!

Odbiór z hotelu w miejscowościach od Los Gigantes do Golf del Sur GRATIS!

image-2
About the author

Álex González